2% dane pre AMBASADOR

od autora: | máj 28, 2019

Zdravim všetkých členov. V mene klubu by som Vás rád poprosil o darovanie 2% dane pre náš klub. Níč Vás to nestojí nič navyše nezaplatíte len vaša daň sa neodvedie v plnej výške štátu ale 2% by prišlo do nášho klubu.

Údaje nášho klubu do tlačiva:
Ambasador modelársky klub Revúca
Revúca, 050 01, Okružná 26
Občianske združenie

IČO: 45019444

 

tlacivo vyhlásenie o poukázaní 2% dane: (toto tlačivo musíte vyplniť podpísať a dať na ekonomické oddelenie zamestnávateľa a ten by Vám mal vystaviť potvrdenie o zaplatení dane alebo vyplniť následujúce tlačivo. To potvrdenie je potrebné odniesť spolu s vyhlásením na daňový úrad v mieste vášho bydliska)

Vyhlasenie 2017

 

tlačivo potvrdenie o zaplatení dane:

Potvrdenie_o_zaplateni_dane_z_prijmov-2016_2017